BALENO

Baleno’yu gördüğünüz anda, onun sıradan olmadığını anlayacaksınız. Önce kalbinizi çalacak; sonra onunla sürüş keyfini yaşama isteği yoğun bir heyecanla sizi saracak ve bir otomobilin nasıl olması gerektiği hakkındaki tüm fikirleriniz baştan sona değişecek. Baleno ile yola çıktığınızda, heyecan verici yeni bir yaşam önünüze serilecek.


E-BROŞÜRTEST SÜRÜŞÜDIŞ TASARIMİÇ TASARIMRENK SEÇENEKLERİFİYAT BİLGİSİTEKNİK BİLGİDONANIM SEVİYESİKULLANICI EL KİTABI
 

BALENO

Yeniden tasarlanan yeni bir platform üzerinde yükselen Baleno, alçak, geniş ve sportif bir tasarıma sahip. Ön kısımda aracın köşelerinden yükselen ve çamurluğa doğru çekilen farlar Baleno’nun sportifliğini vurguluyor. Baleno’ya yandan bakıldığında ise akıcı çizgiler, uzun aks mesafesi ve eğimli arka bagaj kapağı Baleno’nun dinamik tasarımını pekiştiren unsurlar olarak öne çıkıyor.Daha sofistike ve olgun görünümünü, stil, geniş iç hacim ve eğlenceli sürüş karakteriyle birleştiren Baleno, akıcı tasarım felsefesiyle şekillendi. 

Yeni platformu sayesinde oldukça düşük bir ağırlığa sahip olan Baleno, bu sayede çok daha başarılı hızlanma, yüksek viraj kabiliyeti ve frenleme performansı sergileyebiliyor. Baleno’nun ağırlığının azaltılması aynı zamanda yüksek yakıt verimliliği, gürültü, titreşim ve sertlikte azalma ve yüksek manevra kabiliyetini de beraberinde getiriyor.Verimli kullanılan platformu iç mekanda çok daha geniş bir yaşam alanına dönüştüren Baleno’nun öne çıkan avantajlarından diğeri geniş bir bagaj hacmi sunması.


Suzuki’nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği yapma hakkı saklıdır. Sipariş veya sipariş edilen malı tanımlamak için kullanılan işaret ve rakamlardan herhangi bir hak iddia edilemez. Şekiller ve resimler seri üretim kapsamı dışında, standart olmayan ilave aksesuar ve donanımlar içerebilir ve/veya seçilen modele göre farklılıklar gösterebilir. İsteğe bağlı aksesuarlar ekstra ücrete tabidir. Ekran çözünürlüğü, monitör özellikleri gibi sebeplerden dolayı web sitesinde renk farklılıkları olabilir. Genel bilgi ieren bu döküman taahhüt ve sözleşme niteliğinde değildir.

TEKNİK BİLGİ

MOTOR 1.2 DUALJET  
SÜRÜŞ SİSTEMİ 4X2  
Yakıt Enjeksiyonu Çok Amaçlı  
Silindir Adedi ve Tipi 4 / Düz sıralı  
Silindir Hacmi (cm3) 1242  
Çap x Stroke (mm) 73.0x74.2  
Maksimum Güç (Hp/dev.dak) 90/6,000  
Maksimum Tork (Nm/dev.dak) 120/4,400  
     
AKTARMA    
Vites Kutusu 5 ileri düz CVT (Otomatik)
     
FRENLER    
Ön Hava kanallı disk  
Arka Kampana  
     
LASTİKLER    
  185/55 R16  
     
BOYUTLAR/ALANLAR/HACİMLER    
Uzunluk (mm) 3.995  
Genişlik (mm) 1.745  
Yükseklik (mm) 1.470  
Dingil Aralığı (mm) 2.520  
Minimum Yarı Dönüş Çapı (m) 4.9  
Minimum Yerden Yükseklik (mm) 120  
Oturma Kapasitesi (kişi) 5  
Bagaj Hacmi (Maksimum Kapasite) (lt) 1.085  
Bagaj Hacmi (Arka koltuklar Yatırıldığında) (lt) 756  
Bagaj Hacmi (Arka Koltuklar Dik Konumda) (lt) 320  
Yakıt Depo Hacmi (lt) 37  
     
AĞIRLIK (kg)    
Boş Ağırlık (Min.) 865 905
Yüklü Durumda Ağırlık 1.405  
     
PERFORMANS    
Maksimum Hız km/s 180 175
0-100 km/s Hızlanma (sn) 12,3  
     
YAKIT TÜKETİMİ    
Şehir İçi (Lt/100 km) 5,6 5,6
Şehir Dışı (Lt/100 km) 4,0 4,0
Ortalama (Lt/100 km) 4,6 4,7
CO2 Emisyonları (g/km) 107 110