Suzuki Service 4 600Px

Yıldırım Oto Suzuki Servis

Yıldırım Oto 1984 yılında küçük bir alanda oto tamir ve bakım atölyesi olarak ticari hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda yüksek müşteri memnuniyeti ile müşteri portföyünü genişletmiştir. Yıldırım Oto 1990 yılında Suzuki Otomobillerinin Yetkili Servisliğini almış ve İstanbul da Anadolu yakasında açılan Türkiye nin ilk Suzuki Yetkili Servisi olmuştur. 1994 yılında Suzuki Yetkili Satış bayiliğide alınarak Satış ve Servis hizmetlerini birlikte verilmeye başlanmıştır. 1996 yılında seçkin sigorta şirketlerinin anlaşmalı servisi olunmuştur. 2000 yılında Yıldırım Oto Suzuki Servis Hasar Onarım Merkezi faaliyetlerine başlamıştır. 2004 yılında TSE Otomobil Servis Standartları Hizmet Yeterlilik Belgesi alınmıştır. 

Tam 30 yıldır Suzuki otomobillerine satış sonrası servis hizmeti veren Yıldırım Oto. Suzuki Servis hizmetelerinde öncü bir rol üstlenmektedir.

Şimdi ücretsiz aksesuarlarla

 

 suzuki servis, suzuki yetkili servis, suzuki servis bostanci, suzuki servis anadolu yakası, suzuki özel srvis, suzuki servis istanbul suzuki servis, suzuki servisi,suziki servis, suzuki servis koşuyolu, suzuki servis

 
 
 
 
 
 
pendik, suzukiervis, suzuki servi