SUZUKI Servis Yıldırım Oto.

SUZUKI Servis Yıldırım Oto 1995 yılında sektöre ilk girdiği yıllarda istanbul Kadıköy'de küçük bir alanda başlayan yolculuğu, 1997 de şuan ki yeri olan Bostancı Oto Sanayi Sitesi Sitesindeki servis alanında hizmete devam etmektedir. Başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam eden etkin Suzuki Otomobil Satış Sonrası Hizmetlerini; uygun fiyat, kaliteli servis, zamanında teslimat ilkeleri ve samimiyeti ile bugüne gelmiştir. Yıldırım Oto İş dünyasına ilk atıldığı yıllardan beri nasıl daha ucuza servis hizmeti verilebilir mücadelesini vermiştir. 

Türkiye'nin ilk ve en fazla tercih edilen Suzuki Servisi olan Yıldırım Oto, geniş servis hizmet yelpazesi ile geniş kullanım alanına sahip olan servisinde mekanik, kaporta, boya, eşdeğer ve orjinal yedek parça, lastik, akü, jant ana kategorileri ile birlikte Suzuki Orjinal Aksesuar ürünleri satışı gibi hizmetleri müşterilerine vermektedir.

Yıldırım Oto, Suzuki otomobillerindeki uzmanlığı, sunduğu kaliteli servis hizmeti ve uygun fiyatlı yedek parça ve hizmet çeşitliliği sayesinde, müşterilerin gözü kapalı tercih ettiği bir firmadır. Teknoloji, doğru yeteneklere sahip çalışanlar, çesitlenen rakipler ve piyasayı iyi analiz ederek bu ortanda rekabet etmeye çalışmaktadır. Bu işin püf noktası kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sunmaktır. Otomobil Servis Sektörü değişen tüketici taleplerine zamanında doğru bir şekilde cevap verebilmek için hızlı olmak ve alınan kararları doğru yürütmek gerekmektedir. Bu nedenle gerekli alt yapı ve bilgi donanımı hayati önem taşımaktadır. Müşteri yakınlığı ve güvenilir servis deneyimiyle SUZUKI Satış Sonrası Servis  Hizmetlerinde her zaman tercih edilen ilk adres olmak bizi gururlandırmaktadır.

                                                                                                  

   
SUZUKI Servis Yıldırım Oto yılda yaklaşık 5500 Suzuki araca  servis normlarına uygun olarak satış - servis - yedek parça - kaporta ve boya hizmetlerini ayrıcalıklı servis anlayışı ile yıllardır suzuki kullanıcılarına sunmaktadır.
 
SUZUKI ŞİRKETİ
Yıldırım Oto
İşin Ehli. Yıldırım Oto
Uzman ve eğitimli SUZUKI teknisyenlerimiz ile, marka standartlarımızın gerektirdiği servisimizde
ücretsiz arıza kayıtlarının detaylıca son teknolojiye uygun cihazlar ile arandığı ve bulgular ışığında
en uygun fiyat garantisi ile bakım & onarım süreci tamamlanmaktadır.

 

25 Yıldır SUZUKI Servis.Yıldırım Oto
Servisimizde, SUZUKI’nin tavsiye etmiş olduğu en güncel teknolojik cihazlarla ve donanımlarla birlikte
değerli müşterilerimize mekanik işlemler, bakım onarım,
kaporta-boya, oto kuaför ve kullanılmış oto satış hizmetleri verilmektedir.

VITARA | SWIFT | JIMNY | BALENO | SX4 | SPLASH | ALTO |