Yıldırım Ootomotiv Suzuki Servisi, hizmete kaliteye ve % 100 müşteri memnuniyetine ulaşmayı kendisine tek vizyon olarak seçmiştir.

8.000 civarında kayıtlı SUZUKI müsterişi bulunan Yıldırım Otomotiv San ve Tic. Ltd. Şti. tüm Satış Sonrası hizmetlerinde TSE  standardına uygun kendi iç kalite ve prensiplerinden ödün vermeden müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine prensip edinmiş olup, müşteri potansiyelini her geçen gün daha da arttırmayı başarmış ve suzuki servisleri arasında ilk sıralamada yerini almıştır...

Sigorta firması gözetmeksizin bütün seçkin sigorta kuruluşları tarafından kasko sigortası yapılmış otomobiller ve 4X4 araçlarınız için servisimiz anlaşmalı servis olarak hizmet vermektedir. Gerekli evrakları teslim etmek yolu ile hiçbir finanssal sıkıntı yaşamadan, aracınızı onarılmış ve tüm işlemleri yapılmış olarak servisimizden gönül rahatlığı ile teslim alabilirsiniz. Tüm finanssal işlemler servisimiz ve ilgili sigorta kuruluşu arasında gerçekleştirilmekte olup ve sizlere sadece otomobilinizi teslim almak için bir imza atmak kalmaktadır

SUZUKI otomobilleriniz ve 4x4 arazi araçlarınız için orijinal Yedek Parça stoklarımızla, sürekli ve doğru bir hizmet sunmayı, tüm ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verecek asgari stok miktarlarını korumaktayız.

Orijinal parçalar, deneyimli ekipler:
Tüm bakımlarda orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bakımlar eğitimli ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılarak, tüm kontroller eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Çünkü aracınızın ve sürücünün güvenliği temel ilkemizdir.

Yıldırım Otomotiv' e gelen tüm otomobil ve arazi araçlar suzuki konusunda uzman, Suzuki eğitimli ekip tarafından denetlenmekte olup servisimiz tarafından yapılan araç onarımları tarafımızca servis garantisi kapsamındadır.


İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle SUZUKI otomobil ve 4x4 arazi araçlarının servis hizmetini sürdüren Yıldırım Otomotiv, satış sonrası hizmetleriyle de % 100 müşteri memnuniyetini yakalamak amacıyla AR-GE çalışmalarına her geçen gün daha da ağırlık vermektedir.

Araç Kabul & Test Hattı, Aks Ölçüm & Lastik Servisi, Akü Şarj ve Test Cihazları, Yağlama Ekipmanları, Egzoz Tahliye Sistemleri, Mekanik Havalı El Aletleri, Yıkama ve Temizlik Cihazları, El Aletleri, Kanal Krikoları, Diagnostik Test Cihazları, Klima Gaz Dolum, Fren Hidrolik Test ve Doldurma, Şasi ve Kaporta Düzeltme Sistemleri, Kaporta Onarımı Yardımcı Ekipmanları, Seyyar Zımpara Sistemleri, Hareketli Kollu Toz Emiş Sistemleri gibi servis ekipmanları ile tam teşkilat olan Yıldırım otomotiv suzuki müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Çok az serviste bulunan robot çektirme cihazı ise ağır hasarlı araçların çektirme ve düzeltilme işlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Boya renkleri renk koduna göre bilgisayarlı boya hazırlama cihazlarında hazırlanarak Fırın Boya Ünitesinde fabrika kalitesinde araç boyanmaktadır.Ayrıca motor test cihazları, Fırın Boya, Şasi Çektirme Cihazları kullanılarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

''Hizmette Kalite ve dürüstlük, müşteriye saygının gereğidir.'' prensibiyle hareket etmekte olan servisimiz daima sıcak ve samimi davranışlı, güler yüzlü ve saygılı personelleri ile sizleri servisimize beklemekle birlikte, yılın 365 günü boyunca sizleri SUZUKI Otomobil veya arazi aracı sahibi olmanız amacıyla www.suzukiservisi.com 'a davet etmekteyiz.

 
Firmamızdan Alabileceğiniz Servis Hizmetleri:

 

Web Tasarım : Web Ajans Net